Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su homegroup.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką

Pranešimas spaudai

Europos socialinis fondas

 

Pranešimas spaudai

2017-07-14, Klaipėda

UAB „HOME GROUP“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas

 

HOME GROUP, UAB įgyvendina projektą UAB „HOME GROUP“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-K-805 „Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“.

 

UAB „Home group“ teikia minkštų ir korpusinių baldų gamybos paslaugas. Baldai gaminami pagal užsakymą ir yra skirti Skandinavijos rinkai. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, nebijantys naujų iššūkių ir drąsiai įgyvendinantys net ir pačias novatoriškiausias idėjas. Darbų atlikimui naudojama moderni ir patikima technika, užtikrinanti puikų rezultatą ir padedanti išvengti žmogiškųjų klaidų rizikos. Baldų dizainas ir gamybai naudojamos medžiagos parenkamos individualiai. Siekiant patenkinti aukštus klientų lūkesčius, įgyvendinti sudėtingus, inovatyvius projektus, efektyviai naudoti turimą įrangą, reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai. Reikia nuolat investuoti į įmonės darbuotojų kvalifikaciją, žinias bei gebėjimus. Būtent tai ir yra pagrindinė priežastis, paskatinusi rašyti projektą UAB „HOME GROUP“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projekto tikslas – tobulinant darbuotojų kvalifikaciją žinias ir gebėjimus, skatinant tiesiogines užsienio investicijas.

 

Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 71.245,50 Eur.

 

 

 

Kontaktai:

El. P. – personalas@homegroup.lt